Endermologia LPG | Gdańska Klinika Urody

Zwalczanie cellulitu poprzez mechaniczny masaż

Kremy oraz inne kosmetyki na tzw. pomarańczową skórkę czy kuracje odchudzające nie dadzą takiego efektu jak działanie na samej skórze. Endermologia to nasza propozycja dla osób, które chcą zwalczyć cellulit. To nic innego jak mechaniczny masaż wykonywany ze stałą siłą nacisku z wykorzystaniem specjalnej głowicy wyposażonej w dwie rolki. Obie są ruchome i działają niezależnie od siebie. Poza rolkami głowica ma także wbudowaną komorę ssącą, która zasysa masowy fałd skóry. Intensywność podciśnienia dobierana jest zawsze indywidualnie - po to, aby zabieg nie był bolesny. Masaż zwalczający cellulit trwa z reguły około 40 minut. Pacjent zakłada specjalny kombinezon, a głowica nie styka się bezpośrednio ze skórą. Wielokrotne powtarzanie zabiegu pozwala uzyskać widoczny efekt.

Endermologia – skuteczniejsza od kosmetyków

Na czym polega fenomen endermologii? Kosmetyki na zwalczanie cellulitu nie przenikają przez wszystkie warstwy skóry - dlatego ich działanie jest w pewnym, fizycznym sensie, ograniczone. Tymczasem endermologia pozwala dotrzeć aż do tkanki łącznej, a tym samym znacznie skuteczniej pozbyć się pomarańczowej skórki. Oprócz usuwania cellulitu dodatkowo wygładza skórę, spłyca w wyraźny sposób rozstępy i blizny. Zaletą tej metody jest również rozluźnienia napiętych mięśni. Zyskuje się przy tym jeszcze jedno – ujędrnioną skórę i wymodelowaną sylwetkę. Ugniatanie skóry w różnych kierunkach sprawia, że jej wygląd znacznie się poprawia. Ten bezinwazyjny sposób na zwalczanie cellulitu cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest również dostępny w ofercie naszej kliniki działającej w Gdańsku.

Korzyści dla ciała

Endermologia z racji niższych cen jest zabiegiem coraz bardziej popularnym i ogólnodostępnym. Nie wiąże się przy tym z żadną rekonwalescencją czy nieprzyjemnymi dolegliwościami dla pacjenta. Wśród przeciwwskazań znajdują się m.in. żylaki, naczyniaki, tłuszczaki, uszkodzenia skórne wynikające z różnych chorób, ciąża. Jakie korzyści daje endermologia? Pierwsza to z pewnością usuwanie cellulitu. Ale nie tylko. Jest to jednocześnie masaż limfatyczny, dzięki czemu organizm pozbywa się toksyn, a tkanki zyskują lepsze ukrwienie. Endermologia to także sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Sylwetkę modeluje się w miejscach, które tego wymagają. Podczas zabiegu pobudzona zostaje także produkcja kolagenu i elastyny. Oprócz tego masaż mechaniczny, sterowany komputerowo, jest okazją do tego, aby się zrelaksować i odprężyć.


Cennik zabiegów Lipomassage LPG

Endermologia - zabieg na ciało podstawowy 45 min

  • 1 zabieg - 150 zł
  • w serii 5 zabiegów - 135 zł
  • w serii 10 zabiegów - 120 zł

Endermologia - zabieg na ciało rozszerzony 60 min

  • 1 zabieg - 200 zł
  • w serii 5 zabiegów - 180 zł
  • w serii 10 zabiegów - 160 zł

Endermologia - drenaż całego ciała 20 min

  • 1 zabieg - 80 zł
  • 5 zabiegów - 72 zł
  • w serii 10 zabiegów - 64 zł
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne