Dietetyk | Gdańska Klinika Urody

Porady dietetyczne - jedzenie jak leczenie
z Gdańską Kliniką UrodyJestem dietetykiem z wykształcenia i z przekonania. Wiedząc, że dietetyka jest jedną z najprężniej zmieniających się dziedzin nauki nieustająco wzbogacam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach oraz czytając literaturę naukową.

W swojej pracy kieruję się całościowym, holistycznym podejściem do Pacjenta wiedząc, że zdrowie to nie tylko kwestia żywienia, leków ale szeroko pojętego stylu życia. To podejście doskonale sprawdza się w praktyce!

Gotowanie różnych potraw znam od podszewki zarówno od strony technologi gastronomicznej jak i codziennej praktyki kuchennej. Gotowanie to dla mnie rodzaj sztuki porównywalnej z malowaniem. Paleta barw, smaków i zapachów pozwala wyczarować wspaniały efekt końcowy. Zapraszam Was do wspólnej podróży.

O DIETACH I GOTOWANIU


Jednocześnie wiem (jako alergiczka i dietetyk), że nie wszystkie potrawy i przyprawy są dla wszystkich. Diety alternatywne wegańskie, wegetariańskie czy eliminacyjne ( w tym kuchnia bezglutenowa) to dobrze przeze mnie poznana część praktyki gastronomicznej. Jako dietetyk przekonałam się niejednokrotnie jaka duża moc tkwi w naszych organizmach i jak szybko nasze ciała potrafią się regenerować, gdy tylko wspomożemy je odpowiednio dobranymi produktami żywieniowymi. Szczególnie dobrze poznałam diety wspomagające układ krwionośny i serce oraz te które wspierają nasz organizm w zwalczaniu chorób cywilizacyjnych . Obecnie dużo pracuję z pacjentami z nietolerancjami pokarmowymi – widzę jak szybko zaczynają powracać do zdrowia dzięki odpowiedniemu dobieraniu produktów odżywczych. Doświadczenie z małymi i dużymi pacjentami oraz własne eksperymenty w kuchni przekonały mnie, że jedynymi ograniczeniami w przygotowywaniu potraw są nasza wyobraźnia i…przekonania.

O SZKOLENIACH


Pasja nauczania sprawia, że bardzo lubię opracowywać szkolenia i warsztaty. Nieodmiennie cieszy mnie żywa reakcja na przekazywane treści. Lubię jak moi słuchacze śmieją się i lubię kiedy zapada kompletna cisza, gdy mówimy o rzeczach ważnych. Zawsze cieszą mnie pytania na koniec szkoleń. Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie wybrać się w fascynująca podróż jaką jest poznawanie tajemnic zdrowia człowieka.

 

Cennik

  • Szczegółowa konsultacja na podstawie badań medycznych - 120 zł
  • Konsultacja podstawowa - 60 zł
  • Rozpisanie jadłospisu - 15 zł
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne