Masaż LPG Endermologie | Gdańska Klinika Urody

Masaż LPG® ENDERMOLOGIE® LIPOMASSAGE™

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu. Lipomassage LPG francuskiej firmy jest dziełem światowego lidera w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Endermologie, by pozbyć się skutecznie opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo ujędrnia skórę, likwidując cellulit. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Opis zabiegu

Po indywidualnej ocenie figury i wyznaczeniu celów jakie mają być osiągnięte, ustalony zostanie program zabiegów, dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem pacjent zakłada odpowiedni strój, który chroni go przed urazami mechanicznymi. Masaż wykonywany jest w pozycji leżącej i trwa około 35 minut. Na początku zaleca się wykonanie 10 masaży, dwa razy w tygodniu, a dla podtrzymania efektu – wystarczy jeden tygodniowo. Ta opatentowana technika wyszczuplająca jest w 100% naturalna i bezbolesna.

ENDERMOLOGIA okazała się jedną z najbardziej skutecznych metod walki z cellulitem, a jednocześnie jest to najlepsza metoda do kompleksowego, bezinwazyjnego leczenia tkanki łącznej i kształtowania sylwetki. W metodzie tej wykorzystuje się dwie elektronicznie sterowane rolki, umieszczone w hermetycznej komorze, które działają w połączeniu z podciśnieniem. Masaż wykonuje się od obwodu w kierunku ujść żylnych. Dlatego najpierw należy udrożnić większe pnie limfatyczne i węzły chłonne, a następnie stopniowo wspomagać przepływ chłonki.

Masaż jako bodziec mechaniczny wywołuje w organizmie zmiany i reakcje o charakterze miejscowym i ogólnym. Oddziaływanie zabiegów endermologii na tkankę łączną prowadzi do wielu korzystnych efektów spowodowanych poprawą krążenia w tkankach poddawanych masażom. Efekt ten wykorzystuje się w rehabilitacji po urazach oraz w opóźnianiu i wręcz odwracaniu procesów starzenia.

Programy zabiegowe Endermologie®

Estetyczny: cellulit, modelowanie sylwetki, uelastycznianie i ujędrnianie skóry i tkanki podskórnej.

Terapeutyczny: przewlekła niewydolność żylna, blizny, chirurgia plastyczna, wspomaganie zabiegów liposukcji.

Sportowy: urazy ścięgien i mięśni, odnowa i regeneracja mięśni po treningach i zawodach sportowych.

ENDERMOLIFT

NATURALNA METODA DLA SKUTECZNEJ REAKTYWACJI KOMÓREK

Zabieg głowicą ERGOLIFT wyposażoną w opatentowaną technologie MPF (Motorized Pulsating Flaps) zapewnia WIELOWYMIAROWĄ STYMULACJĘ powierzchni skóry, aby fizjologicznie pobudzić jej komórki. Sprowadza się przede wszystkim do synergicznego działania dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy. Jednocześnie następuje sekwencyjne zasysanie skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej.

Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. W efekcie przynosi to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.

Wskazania:

 • zwiotczenie skóry,
 • zmarszczki,
 • obrzęki pod oczami,
 • bruzdy nosowo – wargowe,
 • słabe mikrokrążenie,

Przeciwwskazania:

 • stany zapalne skóry, opryszczka, tłuszczak
 • operacje plastyczne przebyte w ostatnich 6 miesiącach,
 • bielactwo,
 • choroby nowotworowe
Proponujemy zabiegi łączone:
 • Endermolift + Endermologia
 • Endermolift + Geneo
 • Endermolift + Zabieg z użyciem Alfahydroksykwasów (stężenie kwasów dobierane jest indywidualnie)
 • Endermolift + mezoterapia igłowa
Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne