Najnowsze technologie – zabiegi z medycyny estetycznej | Gdańska Klinika Urody


Najnowsze technologie – poznaj ich skuteczność na własnej skórze!

Każdy ośrodek medycyny estetycznej wykonuje zabiegi w oparciu o różne technologie. W Gdańskiej Klinice Urody korzystamy z najnowszych propozycji, jakie wprowadzone są na rynku kosmetycznym. Na likwidację zmarszczek palacza i bezinwazyjny lifting powiek możemy zaproponować plasmę IQ. Laser frakcyjny Emerge pozwala z kolei w skuteczny sposób usunąć zmarszczki na twarzy, szyi i dłoniach, a także blizny, cellulit i rozstępy. Jest w pełni bezpieczny, a seria zabiegów pozwala uzyskać efekt spłycenia zmarszczek czy też przywrócić skórze jędrność i gęstość.

Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę i naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz to efekty, jakie daje zabieg wykonywany za pomocą urządzenia, które nazywa się Ganeo.

Harmony Baby Rejuve, czyli technologia pulsacyjnego źródła światła, która w swoim zakresie promieniowania oddziałuje na hemoglobinę oraz melaninę, proponowana jest w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego oraz do redukcji wszelkich przebarwień na całym ciele. Jednocześnie daje też efekt fotoodmładzania skóry.

Na modelowanie sylwetki polecamy natomiast opatentowane rolki LPG. Poznaj moc naszych technologii na… własnej skórze!

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne