Usuwanie rozstępów i blizn laserem frakcyjnym | Gdańska Klinika Urody

O nas - Gdańska Klinika Urody w Gdańsku

W najbardziej prestiżowej części Gdańska nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta, w kompleksie nowoczesnej dzielnicy BRABANK zlokalizowana jest Gdańska Klinika Urody. "Czas przemija, uroda nie musi". Naszą filozofią jest zatrzymanie piękna i poprawianie urody poprzez systematyczne, jak najmniej inwazyjne zabiegi. Medycyna estetyczna i kosmetologia profesjonalna doskonale wpisuje się w ten program.

Zabiegi medyczne i estetyczne

Bardzo istotnym dla Gdańskiej Kliniki Urody jest propagowanie zabiegów anti-aging, zapobiegających procesom starzenia. W sposób skuteczny usuwamy też oznaki starzenia i niedoskonałości na naszej twarzy i ciele, wspomagając się nowoczesnymi technologiami. Najnowsze technologie nr 1 na świecie, posiadające międzynarodowe certyfikaty medyczne zapewniają skuteczne zabiegi. Profesjonalny Zespół lekarzy, licencjonowanych kosmetologów i fizjoterapeutów zapewnia naturalność i bezpieczeństwo.

Zabiegi dla turystów

Dodatkowym atutem jest szeroki zakres usług medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej dla turystów z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Stanów Zjednoczonych i innych krajów świata. Likwidacja zmarszczek, likwidacja przebarwień, usuwanie naczynek, modelowanie ust, wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek, wyszczuplanie, relaksacja, fizjoterapia, masaże to tylko niektóre preferowane przez nas usługi. Możemy zapewnić także wypoczynek w naszym luksusowym apartamencie, usytuowanym obok naszej kliniki z opcją codziennych zabiegów, ćwiczeń z trenerem osobistym w pobliskiej siłowni przy ewentualnym wsparciu dietetyka. Zajmujemy się każdym Pacjentem z wielką troską, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne