O nas, czyli najlepsza klinika medycyny estetycznej w Pomorskiem

W najbardziej prestiżowej części Gdańska nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta, w kompleksie nowoczesnej dzielnicy BRABANK powstała Gdańska Klinika Urody.

Dobra klinika medycyny estetycznej to gwarancja, że trafiło się pod właściwy adres. Zależy nam na tym, aby zaufało nam jak największe grono pacjentów, którzy dzięki naszej pomocy w zakresie medycyny estetycznej w efektowny sposób odmienią swój wygląd zewnętrzny. W ofercie kliniki urody zaproponować możemy niezwykle szeroki wachlarz zabiegów, aby każdy, kto chciałby zminimalizować skutki upływającego czasu znalazł coś dla siebie.

Nieinwazyjne zabiegi medyczne i estetyczne

Bardzo istotnym dla Gdańskiej Kliniki Urody jest zastępowanie zabiegów inwazyjnych, nieinwazyjnymi. Nieinwazyjne zabiegi medyczne i estetyczne w połączeniu ze stylem życia wellnes to filozofia, która jest zgodna z naszą strategią. Nowoczesne technologie w zakresie odmładzania i wyszczuplania, z promowaną zmianą stylu życia poprzez uprawianie sportu z naszym wyspecjalizowanym trenerem osobistym oraz dietą, zalecaną przez dietetyka pod nadzorem doświadczonego lekarza to najważniejsza istota tej strategii. Mając tak dostępną ofertę, każdy z pacjentów zyskuje podwójnie – poprawia nie tylko wygląd skóry, ale i kondycję fizyczną.

Pakiety dla turystów

Dodatkowym atutem będą pakiety usług dla turystów i nie tylko. Pakiet obejmuje wypoczynek w naszym luksusowym apartamencie, usytuowanym w pobliżu kliniki z opcją codziennych zabiegów, ćwiczeń z trenerem osobistym w pobliskiej siłowni i nad morzem przy bezpłatnym wsparciu dietetyka, pod nadzorem lekarza. Odwiedzając najlepszą klinikę medycyny estetycznej w Pomorskiem, będzie można więc aktywnie wypocząć.

Klinika urody dla pacjentów z Gdańska i okolic

Gdańska Klinika Urody jest już otwarta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tych pacjentów, którzy na co dzień zamieszkują Gdańsk, jak i inne części województwa pomorskiego.

Rezerwacja zabiegów

Imię i nazwisko
E-mail
Nazwa zabiegu
Data

Godzina

Godzina
Nieczynne